Kontakt

MCMS Warka Sp. z o. o.
ul. Gośniewska 160
05-660 Warka

tel.        +48 48 667 43 58

tel./fax  +48 48 667 21 66

e-mail    Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Godziny pracy

Pon. - Pt. 7.00 - 15.00
So. 7.00 - 12.00

O Firmie

MCMS Warka Sp. z o. o. oferuje w sprzedaży hurtowej i detalicznej kosiarki, glebogryzarki, świdry, sadzarki sadownicze, kosiarko-rozdrabniacze, podnośniki hydrauliczne, platformy i przyczepy sadownicze oraz inne maszyny i urządzenia dla sadownictwa i rolnictwa. Oprócz standardowych urządzeń znajdujących się w naszej stałej ofercie, wykonujemy również maszyny i urządzenia na indywidualne zamówienia klientów.

zaloga

Historia

Początki firmy sięgają końca lat osiemdziesiątych, kiedy to powstały dwa zakłady naprawy maszyn i urządzeń rolniczych. W latach dziewięćdziesiątych zakłady wytwarzały maszyny i urządzenia dla sadownictwa na indywidualne zamówienia klientów. Znajdując się w centrum zagłębia sadowniczego (powiat grójecki) stawaliśmy przed coraz to nowymi wymaganiami związanymi z maszynami i urządzeniami potrzebnymi do produkcji sadowniczej, sukcesywnie zwiększając zakres usług i produkcji. W roku 2002 dwa zakłady PPHU - P. Wiadrowski i Zakład Technicznych Usług dla Rolnictwa ZAKTUR Krzysztof Bąk połączyły się w jedną firmę tworząc Mazowieckie Centrum Maszyn Sadowniczych Sp.j. Wraz z początkiem roku 2013 firma została przemianowana na MCMS Warka Sp. z o. o. Podjęliśmy się stworzyć miejsce, gdzie sadownik może pozyskać każdą maszynę i urządzenie potrzebne mu do produkcji owoców. Wychodząc z ofertą dla klientów staramy się, by była ona konkurencyjna zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym.

 

Naszymi atutami są:

  • doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu skomplikowanych zleceń
  • wykwalifikowana kadra pracownicza (część załogi z byłej Fabryki Urządzeń Mechanicznych)
  • położenie w centrum regionu sadowniczego.

 

Dodatkowym atutem jest zaplecze techniczne:

  • hale produkcyjne o powierzchni 2200m2
  • park maszynowy - gilotyny do cięcia blach, prasy hydrauliczne i mimośrodowe, tokarki, frezarki, strugarki, dłutownice, wiertarki, półautomaty spawalnicze do spawania w osłonie CO2 i Ar, instalacje sprężonego powietrza, półautomaty do ciecia gazowego, mechanicznego i plazmowego
  • cyfrowe wyważarki wałów i wirników
  • pracownia techniczno-projektowa

 

Działalność nasza obejmuje teren całego kraju jak i kraje sąsiedzkie: kraje bałtyckie, Francję, Słowację, Węgry, Bułgarię, Mołdawię, Ukrainę, Rosję i Litwę. Współpracujemy z wieloma składnicami na terenie kraju, gdzie występuje zapotrzebowanie na maszyny i urządzenia sadownicze. Można nas spotkać na wystawach i spotkaniach sadowniczych oraz na krajowych wystawach maszyn rolniczych.

 

Dysponujemy transportem na terenie całego kraju.
Wszystkie urządzenia objęte są roczną gwarancją.
Wszystkie maszyny i urządzenia oferujemy w konkurencyjnych cenach.
Ponadto w przypadku zakupów hurtowych istnieje możliwość negocjacji cen.

firma godna zaufania 2015

gazele biznesu 2013

gazele biznesu 2012

euro

Joomla Templates - by Joomlage.com